Upravni odjel za opće poslove, prostorno uređenje, komunalni sustav i imovinu

Pročelnica:
Danijela Kontošić
Kontakt: danijela@barban.hr

Referent za administrativne poslove i komunalno gospodarstvo:
Grozdana Dobran
Kontakt: info@barban.hr

Referent za opće poslove i poslove pisarnice:
Elis Pinter
Kontakt: info@barban.hr

Upravni odjel za financije, gospodarstvo i društvene djelatnosti

Pročelnik:
Vlado Kožljan
Kontakt: vlado@barban.hr

Viši stručni suradnik za gospodarstvo, poduzetništvo i razvojne projekte:
Doris Pužar
Kontakt: doris@barban.hr

Viši stručni suradnik za gospodarstvo, poduzetništvo i razvojne projekte:
Marina Cetina
Kontakt: marina@barban.hr

Viši stručni suradnik za proračun i financije:
Tea Sanković
Kontakt: tea@barban.hr

Vlastiti pogon

Voditelj vlastitog pogona:
Aldo Osip
Kontakt: aldo@barban.hr

Komunalni radnik:
Davor Lazar

KONTAKT

Telefon:

052/567 635
052/567 638

Faks:

052/567 606

Email:

info@barban.hr

Radno vrijeme

Uredovno radno vrijeme
PONEDJELJAK, SRIJEDA, ČETVRTAK:7,00 – 15,00
UTORAK: 8,00 – 17,00
PETAK: 7,00 – 14,00

Rad sa strankama
PONEDJELJAK I PETAK: 8,00 – 10,00
UTORAK: 15,00 – 17,00

Dnevni odmor
10,00 – 10,30

**Napomene
U navedeno radno vrijeme sa strankama na raspolaganju je jedan referent ili pročelnica.
Stranke se primaju i po najavi na broj telefona: 052/567 635.
Načelnik prima stranke  uz prethodnu najavu na broj telefona 052/ 567 635.
Zaprimanje predmeta vrši se u uredovno radno vrijeme u uredu tajnice.