Vijeće MO Barban

1. Marko Kleva, predsjednik
2. Silvio Učkar, zamjenik predsjednika
3. Neven Špadić
4. Andrej Kancelar
5. Mario Verbanac

Email:
mobarban@barban.hr

Vijeće MO Puntera

1. Dino Vale, predsjednik
2. Franko Trošt, zamjenik predsjednika
3. Goran Peršić
4. Arsen Ciceran
5. Antonio Vale

Email:
mopuntera@barban.hr

Vijeće MO Hrboki

1. Dalibor Biletić, predsjednik
2. Paolo Dobran, zamjenik predsjednika
3. Massimo Biletić
4. Damir Radola
5. Valter Radola

Email:
mohrboki@barban.hr

Vijeće MO Šajini

1. Drago Pereša, predsjednik
2. Anton Antolović, zamjenik predsjednika
3. Edi Ukota
4. Aleks Kolić
5. Ivana Radola

Email:
mosajini@barban.hr

Vijeće MO Petehi

1. Orijano Poljak, predsjednik
2. Saša Budić, zamjenik predsjednika
3. Damir Kontošić
4. Antonio Osip
5. David Mošnja

Email:
mopetehi@barban.hr

Vijeće MO Grandići

1. Nevia Kožljan, predsjednica
2. Branko Ljubić, zamjenik predsjednice
3. Klaudio Zajc
4. Damir Kožljan
5. Dragutin Kolić

Email:
mograndici@barban.hr

Vijeće MO Prnjani

1. Mirjana Prgomet, predsjednica
2. Nives Kalčić, zamjenica predsjednice
3. Elis Konović
4. Mauricio Trošt
5. Elvis Draguzet

Email:
moprnjani@barban.hr

Vijeće MO Sutivanac

1. Toni Medančić, predsjednik
2. Dalibor Frančula, zamjenik predsjednika
3. Darijan Grabrović
4. Franko Frančula
5. Edo Šugar

Email:
mosutivanac@barban.hr

Vijeće MO Manjadvorci

Ivan Brgić, predsjednik
Dalibor Pliško, zamjenik predsjednika
Denis Pliško
Lorena Uravić
Dalis Pliško

momanjadvorci@barban.hr